3.10. 2015 Minivýprava Chrostíků aneb bez KPZtky ani na krok.

DSCF4873Konečně, Chrostíci v hlavní roli, v akci spolu se svými (povětšinou zbrusu novými) KPZtkami :-). První říjnové sobotní dopoledne bylo jako malované a užít si ho společně v lese se ukázalo býti skvělým plánem. Děti přímo sršely energií, nožky i pusy jim jen hrály, nálada pohodová, bavili jsme se a smáli. Vyrazili jsme s novým kamarádem, punčochajdovým Chrostíkem Otíkem, dobít energii k památnému stromu a napít se z pramene živé vody. Cestou nás čekaly různé drobné úkoly a právě při jejich plnění bychom se bez KPZetek vskutku neobešli. Výpravička dopadla dobře, Otík, na začátku cesty poněkud zdecimovaný, byl na jejím konci, díky péči dětí, zase jako ze škatulky :-). Nyní už spokojeně obývá a střeží naši klubovnu.

Více fotek ZDE