25.9. – 26.9. 2015 Noc nováčků – Mloci

DSCF4788Noc nováčků podruhé, tentokrát ve skautské věkové kategorii. Sešli jsme se sice v trochu komorní sestavě (baciláci si nedali říci), ale to přespávačce neubralo nic z jejího kouzla. I do mločí družiny přibylo letos pár nováčků, které bylo nutno řádně přivítat. Nejlépe samozřejmě  za zvuku šplouchajících pádel a na hladinu dopadající házečky.

Mloci si vyzkoušeli, jak může být těžké zachránit tonoucího kamaráda, když zrovna není dobrá trefa (narážím na zmíněnou házečku) a také pokřtili vodou naší krásnou skautskou pramici. Ani souhra posádky na její palubě není samozřejmostí, která se musí nutně dařit hned od začátku, jak jsme zjistili. Nadšení, píle a trénink to však spraví :-). Během společných chvil jsme se stihli zamyslet trochu sami nad sebou, otevřeli jsme téma hýbající celou společností, téma imigrantů, a aby se nám nezkrátily žíly, dopřáli jsme novému plotu u klubovny první nátěr. Bylo to prima.

Noc nováčků – Mloci