12.9.2015 Brigáda na klubovně

B05Brigáda? Spíše velmi zdařilé provedení krásné symfonické básně. “Orchestr” se sešel v (neuvěřitelném) počtu 43 členů (plus jeden černý pes). Všichni muzikanti se řádně zapotili, dirigenta nevyjímaje, samozřejmě, ale ladilo to, klapalo, šlapalo, prostě byla to radost a zadařilo se! 🙂 Skočili jsme do toho všichni rovnýma nohama, bez zkoušek, premiéra na první pokus a nutno říci, že si zúčastnění zaslouží minimálně pořádný potlesk. Děkujeme. Ještě poznámka k jednotlivým částem symfonické básně, jednalo se o odstraňování starých nátěrů v interiéru budovy, pokládku lin a koberce, stavbu zábradlí, stavbu kadibudky a o úklid okolí klubovny. Ten zahrnoval sekání, hrabání, kopání kořenů, urovnání terénních nerovností, odkrytí zeminy a drnů z dlaždic a obnovu chodníků. Zmíněná činnost byla spojena i s archeologickými vykopávkami :-). Někteří hudebníci nedokázali opustit pódium ani po ukončení koncertu, museli dát ještě přídavek, za což jim patří další dík a uznání. Věříme, že premiéra nebyla zároveň derniérou a těšíme se na další společné hraní :-).

Fotografie ze zákulisí ZDE

[tribulant_slideshow gallery_id=”6″]