22.2.2020 Střediskové závody v šifrování a paměťových hrách

Únor a závody pro bystré hlavy již neodmyslitelně patří k sobě. Tentokrát ještě s tak úžasným datem. 22.2. – den narozenin zakladatele světového skautingu, lorda Roberta Baden-Powella a jeho ženy Olave, spoluzakladatelky světového sdružení skautek. 22.2 – Den zamyšlení, mezinárodní skautský svátek.

Tentokrát se luštilo opravdu ve všech kategoriích od benjamínků (i když jich kvůli bacilům bylo málo) až po oldskauty (i 80+). Kimovka, setonovka, velký polský kříž, číselné či obrázkové šifry, netradiční morseovka,… a různé kombinace, variace (Méďo a spol., díky za invenci). Z našeho oddílu se do boje pustilo dvanáct vodovodů, někteří statečně vůbec poprvé ve svých věkových kategoriích. Stupňům vítězů jsme byli blízko, jedna bramborová medaile, pátá místa… “Na bednu” si nakonec stoupla Kačenka, stříbrná za benjamínky. Gratulujeme.
Fotky >>>ZDE<<<