15.10.2016 Orlický pětitratlon

20161015_145434Idylka. Podzimní říjnový sobotní den, ve kterém sluníčko nevzdává souboj s oblačností. Sem tam se mu povede prostrčit několik svých paprsků skrze mrak a přispět tak k nádhernému prožitku při účasti na našich prvních závodech na vodě. S velkým potěšením jsme přijali pozvání 7. oddílu Štik z Hradce Králové na již 7. ročník Orlického pětitratlonu. Do závodu máme přihlášené dvě posádky. Jednu čolkovskou, i když je tam pouze jeden čolek, zato tři žabičky, a druhou skautskou, kde jsou tři skautky a jeden skaut. Naším mottem je zúčastnit se a nenamočit se. To se nám také daří. Při vyhlašování se dozvídáme, že ČaŽ jsou na osmém místě a posádka skauti na místě třetím.
Děkujeme organizátorům za příjemné závodní klání, které pro nás mělo mimořádný přínos.

Fotografie >>>ZDE<<<