21.11.2015 Výprava s šátkováním – Chrostíci

DSCF5219Navzdory předpovědím počasí se sobotní dopoledne vykulilo do sluncovata. Ani jeden z Chrostíků nezaváhal, všichni dorazili na společnou malou “výpravu”. Nejdříve jsme si s mičudou protáhli nožky u klubovny a potom jsme byli jménem pana krále pasováni na Chrostíky – kuchtíky. Nejprve jsme se vydali do lesa najít nějaké hezké přírodniny na ozdobu sváteční tabule. Pak nás čekala příprava oběda, škrábali jsme, krájeli, míchali jako o život, ale stálo to za to. Pokrmy z naší kuchyně byly výtečné. Královský majestát byl spokojen (my jsme si pochutnali) a naši snahu náležitě ocenil. Všichni Chrostíci byli podarováni novým prstýnkem na šátek. Letošní čerství členové družiny pak byli slavnostně ošátkováni. Stále plní energie jsme si ještě znovu zařádili na louce, potěšili se prvními sněhovými vločkami a… už byl čas jít domů. Hrozně rychle nám to spolu uteklo :-).

Více fotek ZDE

ša