28.-29.4.2023 Přespávačka aneb příprava na NSJ a rozplavba na Rozkoši

Národní skautské jamboree je za dveřmi, není nač čekat. Kdo tedy z našich přihlášených členů mohl, zamířil v pátek v podvečer do oddílové klubovny a pustil se do společných příprav. Jídlo je základ :-), tedy jídelníček je konečně sestaven, stany po kontrole, základní materiál shromážděn, mnoho prodiskutováno a něco poklizeno :-). “Po práci legraci”, následovalo dovádění na trávníku a když počasí vypadalo, že se trochu umoudří, hurá, lodě na vlek. Vorvaň vyrazil směr Rozkoš a hladina nádrže patřila jen nám (když vynecháme vodní ptacvo, “dračí loď” s dvacetičlennou posádkou + kormidelník,…). Pěkně jsme se protáhli, malinko pohoupali a chytili jen drobnou přeháňku z okraje mraku :-). Štěstí nám přálo. A-hoj!

fotky>>>ZDE<<<