1.4.-5.4.2021 Novinky z budoucnosti

Skautští vedoucí z našeho střediska ve Dvoře Králové, Táňa, Delfín a Méďa, pozvali všechny členy ve skautském či roverském věku k báječné hře, situované do lesů v okolí městské nemocnice. Moc jim děkujeme. Z našeho oddílu vyrazili zachraňovat planetu Zemi čtyři stateční. Podle zaručených zpráv se svět v roce 2050 bude nacházet na pokraji existence. Bude se rozpadat (dost možná již v rozkladu je) a zachránit ho můžeme, když zjistíme, co zásadního z něj mizí. Co jej drží pohromadě. Skauti, kteří se vydali na záchrannou misi, si mohli nejen pěkně protáhnout nohy, ale také vnímat přírodu všemi smysly. Zamysleli se nad svými přáními, touhami, vlastní budoucností a především si uvědomili důležitost spolupráce a přátelství. V průběhu hry nechybělo všelijaké tvoření. Důležitou roli mělo rovněž uzlování. Krátce, byl to zážitek :-). Přispět k zastavení zkázy “Modré planety” se podařilo.
fotky >>>ZDE<<<