27.2.2021 Andělé pro anděly mezi námi

V pondělí 22.2. byl náš velký den, mezinárodní skautský svátek, Den zamyšlení (nebo také Den zakladatelů či Den sesterství). Se šátkem na krku jsme se víc než kdy jindy snažili vykonat alespoň jeden dobrý skutek. Vždyť kdyby se to podařilo všem, znamenalo by to asi 60 milionů dobrých skutků po celém světě v jeden den. Mohli jsme na internetu sledovat speciální skautské vysílání, hledat odpovědi na otázky týkající se zakladatelů hnutí, Roberta Baden-Powella a jeho ženy Olave, a také potěšit ty, kteří nad námi bdí. Pro anděly pozemské, zdravotní sestřičky, lékaře, lékařky, vytvořilo několik členů našeho oddílu krásné anděly nebeské. Brzy se za nimi rozletí i s velikým poděkováním za jejich přetěžkou a nekonečnou práci.

Fotky >>>ZDE<<<