21.-22.9.2018 Šátkování a přespávačka v klubovně.

Páteční podvečer nás svolal ke klubovně, ke slavnostnímu ohni, prvnímu od prázdnin. Někteří bráškové a sestřičky postoupili zase o krok dále. Sňali své benjamínkovské šátky a vyměnili je za žluté šátky čolků či žabiček. U jiných zase žluť nahradila barva modrá a nyní již budou nosit šátky skautské. Blahopřejeme. Stmívalo se rychle, zazpívali jsme si, něco zahráli, opekli buřtíky, jablíčka, chlebíky a přihnala se bouře. Blížila se tak rychle a s takovým rámusem jako rozvodněná řeka. Naštěstí jsme jí v pořádku a včas unikli 🙂 A nakonec i ona sama se od naší klubovny milosrdně odklonila o kousek dále. Mnozí jiní značně pocítili její řádění, bohužel. Nám bylo dobře, a to i druhý den. Hráli jsme si, pochutnávali na pernících a prima bábovce a těšíme se opět na další shledání.

Fotky >>>ZDE<<