18.3.2017 Střediskové závody v uzlování

DSCF9957Když nevíte, o čem hovořit, mluvte o počasí. Ano, dnes by ani psa nevyhnal, sníh, déšť, vichr, tedy ideální meteorologické podmínky pro závody v uzlování :-). Letos se na Zlatničce sešlo nebývalé množství odvážných skautů všech věkových kategorií. Speciální soutěž byla tentokrát připravena pro ty nejmladší, BENJAMÍNKY, na ně čekalo uzlování spejskem a kočičkou. Zástupci benjamínků, žabiček, čolků a skautů z našeho oddílu si vůbec nevedli zle. V kategorii skauti/skautky nám Barel vybojoval 4. místo. Bramborovou medaili získala také Naty, a to v kategorii světlušky. Další čtyřku obsadil Melíšek v benjamíncích, ale tam zabodovala také Eliška, dosáhla na místo druhé, a Barunka byla nejlepší, první. Nutno však říci, že benjamínků, kterým se měřil čas, bylo pouze pět. Dalších sedm krásně šněrovalo, ale byli ještě o kus mladší (tříletí, čtyřletí) než bývá u závodníků obvyklé :-). Zaslouží si velikou poklonu. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kteří se nebáli a do zápolení se pustili.

Fotky >>>ZDE<<<