30.1.2016 Výprava čolků a žabiček

DSCF5596Sobota nás podarovala přívětivým počasím a tak se nám společně pohodově putovalo po známých, ale půvab nikdy neztrácejících, místech. Vyrazili jsme splašeným kufříkem do stanice Bílá Třemešná a odtud již po svých zase  zpátky domů, do Mostku (tedy k naší klubovně, přesněji řečeno). Nejprve jsme vystoupali k Lázním pod Zvičinou, posvačili tam a pověděli si něco o historii tohoto místa. Dále nás vedla červená turistická značka k Masarykově studánce za drakem (a za pokladem, pověsti o něm se krásně poslouchají). Od draka je to na vrchol Zvičiny už jen nedaleko. Nám to skutečně uběhlo velmi rychle. Celá cesta utíkala… , s písničkou a s partou kamarádů, nádherně! Dolů do Brusnice jsme seběhli takřka za chvilku a potom už jen přes kopec. V klubovně ještě bylo dost času na čaj, kreslení a povídání. Užili jsme si hezký den :-).