13.12.2015 Předvánoční besídka

V neděli 13.12. se pro skauty a jejich rodiny znovu po roce otevřela aula Gymnázia ve Dvoře Králové n. L. Konala se zde tradiční středisková besídka, kterou nikdy neopomene navštívit sám sv. Mikuláš. Každý oddíl si pro ostatní brášky a sestřičky připravil nějaké hezké představení, většinou se jednalo o dramatizaci pohádek. Naši skauti vystoupili na jevišti s veršovanou scénkou nazvanou “Žížaly”, žabky a čolci zahráli kus “Pejsek a kočička, pohádka, kterou neznáte”, společně jsme obecenstvu zazpívali koledu z dílny bratří Ebenů a básničkou a písničkou se nám podařilo přivábit již zmiňovaného Mikuláše. Děkujeme všem, kteří vložili svoje úsilí a tvůrčí nápady do realizace celé akce! Bylo to moc prima.

besídka