18.10.2019 Skautská muzejní noc v Hořicích

Hořické skautské středisko slaví 100. narozeniny. Vyrazili jsme se dnes podívat na výstavu, kterou suchozemští bráškové a sestřičky ke svému výročí uspořádali. Nutno říci, že odvedli obrovský a skvělý kus práce. Na výstavě si přijde na své, myslím si, každý. Na věku nezáleží. Strávili jsme v Hořicích báječný večer a návštěvu muzea můžeme jen a jen vřele doporučit. Jsme hrdí na to, že jeden z našich bývalých členů, Honza Š., který se z Mostku odstěhoval, vede nyní družinu hořických vlčat. Také jeho mladší sestřička, Packa, dál skautuje. Rádi jsme se s nimi na výstavě setkali. Oba se na jejím úspěšném průběhu aktivně podílejí. Ze srdce přejeme oslavencům další stovku a pěkně v jednom kuse, bez (různými totalitními režimy) vynucených přestávek.

Fotky >>>ZDE<<<

Tento záznam byl publikován v Výpravy . Uložit odkaz do záložek.