7.-9.6.2019 BsB regata – závody v Brandýse nad Labem

Po dvou letech opět do Brandýsa, hurá! BsB regata je naplánovaná na sobotu 8.6., kdy má svátek sv. Medard, patron českých vodních skautů, my ale vyrážíme již v pátek odpoledne a budeme tábořit až do neděle, abychom si užili velkého Labe. Užili jsme (i koupání). Stanování v areálu RETRY Brandýs bylo moc prima, děkujeme kapitánovi přístavu, Vaškovi Zedínkovi, za báječnou spolupráci. Na závodech se nám podařilo obsadit veškerá “medailová” místa. Třetí dojeli na pramici skauti (Naty, Kamínek, Vojta, Lečo) s kormidelníkem Barelem (o tento post se dělili ještě s jednou posádkou), druhý dojel ve smíšeném mužstvu dospěláků Škvarek a pro skvělé prvenství si dopádlovala posádka čolků (Vítek, Melíšek, Maty) a jedné žabičky (Panda), jejichž pramici kormidloval Škvarek. Dort chutnal všem 🙂 ….a ty krásné placky na památku, které jsme si vyrobili! A-hoj.

Fotky >>>ZDE<<<